ثبت استارت آپ در مجله زرافه

ثبت نام صفحه معرفی استارت آپ

 

بهترین شیوه معرفی استارت آپ چیست؟

در چند سال اخیر به قدری تعداد استارتاپ هایی که راه اندای شده اند زیاد شده که تقریبا در هر دسته بندی شاهد تنوع بسیاری از استارتاپ ها با نام های جذاب هستیم. اکوسیستم استارت‌آپی اکوسیستمی ست که بخاطر ویژگی های متمایزش با کسب و کارهای سنتی به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است. نقطه ی کور این فضا، نبود یک پایگاه مستقل، رایگان و هدفمند برای معرفی هر چه بهتر این استارتاپ هاست. اصلی ترین رسالت زرافه پس از شروع به کار، تبدیل شدن به یک تریبون رایگان، مستقل و هدایت کننده برای کسانی ست که وارد این زیست بوم جذاب شده اند.

با توجه به اینکه تقریبا تمامی استارت آپ ها با اینترنت و فضای وب گره خورده اند احتمالا بهترین روش برای معرفی و دیده شدن استارت آپ ها، حضور هرچه قدرتمندتر در همین فضاست. اگر علاقمند به دیده شدن در یک فضای رقابتی سالم و نمایش فعالیت ها و توانمندی هایتان هستید ما به رایگان این فرصت را در اختیار شما قرار داده ایم. با ثبت استارت آپ خود در مجله اینترنتی زرافه نه تنها می توانید به معرفی استارت آپ خود بپردازید بلکه این امکان را خواهید داشت تا مطالبی در رابطه با کسب و کار استارتاپی تان به شکل یک ریپورتاژ آگهی منتشر کنید. این فضا به دلیل ایجاد رقابت سالم و نظارت کامل مجموعه مجله اینترنتی زرافه بر روی محتواها کاملا اثربخش، چالشی و جذاب خواهند ماند. همه ی علاقمندان به مطالب زرافه می توانند از صفحه معرفی استارت آپ ها با تیم های مختلف، حوزه فعالیت و داستان های رشدشان آشنا شوند. در ادامه برخی از شرایط و ویژگی های مطالبی که میتوانید در وبسایت مجله اینترنتی زرافه ثبت کنید را قرار داده ایم. پس از مطالعه کامل می توانید نسبت به تکمیل فرم درخواست نیز اقدام نمایید تا در اولین فرصت با شما در ارتباط باشیم.

 

مزایای ثبت نام استارت آپ در مجله زرافه

 • امکان انتشار رایگان محتوای شما تا حداکثر 2500 کلمه
 • بازبینی و بهینه سازی از نظر سئو توسط تیم زرافه بر روی مطالب اختصاصی استارتاپ شما
 • امکان ثبت 2 تا 3 لینک برای صفحه وبسایت شما
 • امکان غنی سازی محتوای ارسالی استارتاپ ها به طور ماهانه توسط خود استارت‌آپ ها
 • امکان ضبط مصاحبه های تصویری یا صوتی و مصاحبه های متنی توسط تیم زرافه با بنیانگذاران و تیم های استارتاپی برای درج در صفحه اختصاصی آنها

 

شرایط ثبت صفحه معرفی استارت آپ

 • داشتن وبسایت
 • معرفی شتابدهنده یا سرمایه گذار(ان) استارتاپ
 • قرار داشتن استارتاپ در یکی از مراحل پس از seed
 • تحت حمایت بنیانگذار(ان) شخصی یا شرکتی و خارج از ارگان های دولتی
 • اعلام تعداد اعضای تیم و معرفی مختصر آنها
 • فعالیت در یکی از حوزه های کسب و کار طبق قوانین کشور و شرح خدمات یا محصولات

در صورتی که علاقه مند به ثبت استارت آپ خود در وبسایت مجله زرافه و ساخت یک صفحه اختصاصی برای خود هستید می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و در یک فایل ورد نیز محتوای مد نظرتان برای درج در صفحه استارتاپی خود را آماده و ارسال نمایید تا پس از بررسی توسط تیم محتوای مجله اینترنتی زرافه در وبسایت منتشر شود. پس از تایید و انتشار مطلب شما از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین درصورتی که علاقمندید تا مجله زرافه با استارت آپ شما یک مصاحبه داشته باشد به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

 

فرم ثبت نام استارتاپ

منتظر حضور شما در جمع استارت آپ ها هستیم.