دهمین جشنواره VCCUP با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی

1397/05/06
دهمین جشنواره VCCUP
06 مرداد
نویسنده : سید مهدی رئوف

امروزه از بازار،تکنولوژی، دانش و سرمایه؛ به عنوان ارکان اصلی توسعه یک کسب وکار موفق یاد میشود که در کنار مدیریت صحیح و مناسب میتواند به تولید ثروت و ارزش آفرینی منجر شود.

عدم وجود امکانات و شرایط مناسب جهت استفاده از دانش و تخصص در راه اندازی و توسعه کسب و کار باعث شده تا صاحبان طرح ها، صنایع و سرمایه گذاران با ریسک های زیادی مواجه شوند و یا توان مقابله با ریسک ها و مخاطرات کسب و کار را نداشته باشند.

از سویی دیگر دانشگاه ها معادنی غنی از نیروی انسانی، ایده و توان فکری هستند که در صورت ایجاد شرایط کسب و کار، موجب تولید ارزش و ثروت می شوند.

به این خاطر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و صندوق پژوهش و فناوری شریف با اهداف زیر جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف جشنواره VCCUP را برگزار می نماید.

  • توسعه کسب و کارهای دانش بنیان، ترغیب دانشجویان، پژوهشگران و فارغ التحصیلان دانشگاه به ایده پروری
  • هدایت ایده ها و کسب و کارها در جهت تولید ثروت، برقراری ارتباط هدفمند میان صاحبان طرح ها و ایده های تجاری با سرمایه گذاران و صنعتگران

در این جشنواره، شرکت کنندگانی که طرح و ایده شان در مرحله ی اولیه ارزیابی مورد پذیرش واقع شود، امکان حضور در کارگاه های آموزشی را خواهند داشت.در ادامه، با گذراندن مراتب داوری ضمن تکمیل طرح کسب و کار خود، اصلاحات لازم را در آن اعمال میکنند و تیم هایی که این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند، در روز اختتامیه جهت انتخاب برگزیدگان نهایی در حضور جمعی از سرمایه گذاران و فعالان اکوسیستم کارآفرینی، به رقابت میپردازند.

دهمین جشنواره VCCUP با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی

مهلت پایانی ارسال طرح ها و ایده ها 31 شهریور ماه است و جوایز این جشنواره نیز برای طرح ها 2، 3 و 5 میلیون تومان و برای استارتاپ ها 5، 7 و 10 میلیون تعیین شده است.

افتتاحیه دهمین دوره این جشنواره تحت عنوان VCCUP10 در روزچهارشنبه 3 مرداد با حضور جمعی از فعالان اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف برگزار میشود.

مقاله مشابه

Simmilar Blog
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

آموزش سئو با طعم نیکوکاری در آکادمی وبسیما

به طور حتم هیچ ارتباطی میان دانش سئو و کودکان پروانه ای نیست. تاریخ...

مدت زمان مطالعه 10 دقیقه
بررسی نوآوری مداوم و نوآوری تحول آفرین

بررسی نوآوری مداوم و نوآوری تحول آفرین: در تعامل یا در تقابل؟

در این مقاله، ابتدا به توضیح کوتاهی در مورد نوآوری تحول آفرین و معرفی...

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
پوستر رویداد فریلنسینگ فریلند

فریلند، اولین همایش اصول فریلنسینگ برگزار می‌شود

پونیشا به عنوان یکی از اولین پلتفرم‌های آنلاین برون‌سپاری پروژه‌ها، تأثیر قابل توجهی در...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments