دورهمی تخصصی سئو در رویداد کندو

1397/12/19
همایش تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ کندو 97
19 اسفند
نویسنده : آرش نقدی

کم کم به روزهای یک سالگی کندو نزدیک می شویم، دورهمی که در اولین گام ها ناشناخته بود و کمتر کسی در موردش اطلاعی داشت. اما کندو چیست؟

کندو یک دورهمی دوستانه و البته تخصصی در زمینه سئو است. فرصتی ارزشمند و رایگان برای یادگیری، انتقال تجربیات و حضور در کنار بزرگان سئو ایران.

کندو با رویکردی عام المنفعه، به دنبال انتقال دانش در فضایی دوستانه است و در آن به صورت تخصصی به بحث در مورد سئو و مدیریت سایت می پردازیم. هدف از برگزاری کندو کمک به تمام علاقمندان به حوزه سئوست تا به صورت رایگان و با استفاده از تجربیات متخصصین این حوزه، در راستای بهبود و ارتقای کسب و کار خود گام بردارند.

در اولین دورهمی کندو، به سخنرانی مهندس امین اسماعیلی، به بحث در مورد تخمین ارزش واقعی رپورتاژ آگهی پرداخته شد و تنها 40 نفر شرکت کننده داشت. اما به کمک دوستان و به اشتراک گذاری رسانه ای، رویداد کندو در دوازدهمین ماه برگذاری، شاهد حضور مشتاقانه 90 شرکت کننده در سخنرانی مهندس اسماعیلی و آقای مهدی رودکی، مدیر سایت ایران سئو بود.

خوشحالیم که تابحال در کندو، میزبانی متخصصان مطرح سئو کشور را بر عهده داشته ایم. افراد سرشناسی همچون سرکار خانم شادی پناهی و آقایان امیرحسین اسماعیلی،مهدی سلطانی، آرمانی والی، رضا شیرازی، عادل طالبی، میلاد شولی، سید علی حسینی و شایان داوودی که در جمع ما حضور داشتند.

اما امروز، در آستانه یکساله شدن کندو و با حضور بالغ بر 540 مخاطب از مجموعه و شرکت های مختلف، به بررسی 4 بخش اصلی در پروژه های سئو خواهیم پرداخت:

  1. سئو تکنیکال
  2. بازاریابی محتوا
  3. لینک سازی خارجی
  4. آنالیز و تحلیل

در کندو سیزدهم و تولد یک سالگی کندو، به روال سابق در بررسی اصول مهم سئو و دیجیتال مارکتینگ با شما همراه خواهیم بود؛ اما مهمترین تفاوت کندوی سیزدهم با 12 دوره قبلی، دعوت ما از شما همکاران عزیز، برای کمک به ما است.

در کندوی سیزدهم برای بهتر شدن برگزاری مراسم نیاز به همکاری شما با مجموعه کندو داریم. در راستای محورهای اصلی همایش که در قبل معرفی شد، نیاز به سخنران و مهمان مدعو داریم. لذا در صورتی که میتوانید در فرایند معرفی افراد شاخص، دعوت و هماهنگی با این عزیزان با همکاری کنید، صمیمانه دست های شما را به گرمی می فشاریم.

همانطور که میدانید کندو یک دورهمی دوستانه در انتقال تجارب و آموزش همگانی است، اگر برای حمایت از کندو به عنوان اسپانسر توانایی همکاری با ما را دارید، یا می توانید افراد و گزینه های خاصی را در اختیارمان بگذارید، منتظر پاسخ هایتان هستیم. مسلما همکاری ما با اسپانسرهایی که قبول زحمت کنند به صورت دو طرفه است و در کندو به بهتر دیده شدن و معرفی اسپانسر نیز خواهیم پرداخت.

 

میتوانید برای ثبت نام در رویداد کندو،میتوانید به صفحه سیزدهمین همایش تخصصی سئو کندو مراجعه کنید. 

کندو مدرسه ای رایگان با حضور برترین اساتید سئو و دیجیتال مارکتینگ کشور، و متعلق به خود شماست، ما میزبان شماییم! در بهتر برگزار شدن کندو همیار ما باشید.

مقاله مشابه

Simmilar Blog
مدت زمان مطالعه 12 دقیقه
ترند های بازاریابی محتوا

12 ترند بازاریابی محتوا که باید از آن ها باخبر باشید

امروزه تولید محتوا در کسب و کارها به اوج خود رسیده است و روزانه...

مدت زمان مطالعه 12 دقیقه
مهمترین ترند های استارتاپی

5 مورد از مهمترین ترندهای استارتاپی 2018

اطلاع از ترندهای فضای استارتاپی و موضوعاتی که در حال حاضر و در آینده...

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

آموزش سئو با طعم نیکوکاری در آکادمی وبسیما

به طور حتم هیچ ارتباطی میان دانش سئو و کودکان پروانه ای نیست. تاریخ...

(1 votes, average: 1٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments