زرافه بهترین وبسایت از نگاه داوران در جشنواره وب و موبایل ایران شد

1396/11/30
زرافه بهترین وبسایت نشریات و مجلات جشنواره وب و موبایل ایران
30 بهمن
نویسنده : giraffemag

مجله اینترنتی زرافه فعالیت خود را از سال 1394 با انتشار ماهنامه زرافه به صورت پی دی اف و با پرداختن به موضوعات استارتاپی و دنیای دیجیتال آغاز کرد. طی دو سال پس از فعالیت مجله با بازخورهای مختلفی روبرو شدیم و از سوی دیگر شناخت بیشتری نسبت به اکوسیستم استارتاپی پیدا کردیم که ما را به تصمیمات جدی تری در این حوزه راهنمایی کرد. اکوسیستم استارتاپی نیازمند رسانه ای بی طرف، تخصصی و اخلاق مدار است تا آنچه را که در میان کسب و کارها، کارشناسان و حمایت کنندگان این عرصه رخ می دهد در یک فضای غیررقابتی مطرح و به تقویت هرچه بیشتر این کسب و کارها کمک کند. مجله زرافه بر آن شد تا با ایجاد یک وقفه ای کوتاه در فعالیت خود، این فضای خالی را با یک ارزش افزوده ی ارزشمند برای تمامی طرفین پر کند.

هدف نهایی ما در مجله زرافه ایجاد یک پیوند سازنده میان افراد تاثیرگذار، صاحبان کسب و کارها، استارتاپ ها و صاحبنظران این عرصه برای ایجاد یک سیستم اثرگذار در جامعه است. ما معتقدیم استارتاپ ها و علاقمندان به این حوزه، علاوه بر نیاز به یک سیستم آکادمیک برای همگام بودن با استارتاپ های در سطح جهانی، نیازمند حضور یک راهنما و یک رسانه برای ایجاد ارتباط موثر و سازنده میان خود و افراد تاثیرگذار هستند.

 

 

آنچه در دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران امسال اتفاق افتاد شوق و انگیزه ما را برای راهی که انتخاب کردیم دوچندان کرد. تنها پس از گذشت چند ماه از شروع فعالیت مجدد مجله اینترنتی زرافه در فضای وب به صورت یک وبسایت مستقل و هدفمند، ما در بزرگترین رویداد وب و موبایل ایران با حضور در جمع پنج وبسایت برگزیده بخش نشریات و مجلات ، به عنوان بهترین وبسایت این بخش از دیدگاه داوران انتخاب شدیم تا مهر تاییدی باشیم بر شعار “یک سر و گردن بالاتر”. در واپسین ساعت های اولین روز از اختتامیه جشنواره، سالن اصلی محل برگزاری جشنواره پس از اعلام برنده ی بخش نشریات و مجلات با شور و هیجان تیم پر انرژی زرافه مواجه شد. ما بلند قامت و با افتخار ایستاده ایم تا هیچ استارت آپ و کسب و کار نوپایی بی نصیب از یک تریبون حرفه ای و بی طرف برای معرفی خود در این فضا نباشد.

مقاله مشابه

Simmilar Blog
مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
اینترنت موبایل بهتر است یا اینترنت ثابت

اینترنت همراه یا اینترنت ثابت؟

با رشد روز افزون کاربران آنلاین و استفاده کنندگان از خدمات اینترنت، امکان اتصال...

مدت زمان مطالعه 13 دقیقه
نگاهی دقیق تر به مفهوم دیجیتال مارکتینگ

نگاهی دقیق تر به مفهوم دیجیتال مارکتینگ

مفهوم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، عبارتی است که این روزها در فضای وب...

مدت زمان مطالعه 10 دقیقه
نکاتی درباره خرید تلفن همراه هوشمند

همیشه موبایل گرانتر بهتر است؟! 4 نکته برای خرید گوشی مناسب

هر ساله ده ها گوشی موبایل جدید توسط شرکت های مختلف معرفی شده و...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments