پنجمین دورهمی کندو باشکوه تر از همیشه برگزار شد!

1397/05/01
پنجمین دورهمی کندو
01 مرداد
مدت زمان : 2 دقیقه
نویسنده : سید مهدی رئوف

احتمالاً تا به حال در دورهمی های کندو حضور پیدا کرده باشید، یا شاید در مورد این دوره ها شنیده باشید. دورهمی کندو یک کارگاه تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ است که با حضور اثرگذارترین نقش آفرینان حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ برگزار می شود. روز پنج شنبه 28 خرداد ماه، پنجمین دوره کندو به میزبانی آژانس خلاقیت وبسیما برگزار شد. استقبال بی نظیر از این دورهمی منجر به ایجاد فضایی حرفه ایی و البته صمیمی در طی این کارگاه تخصصی شد. در ادامه به توضیح کاملی در مورد هر آنچه که در این دورهمی اتفاق افتاد می پردازیم. با دوربین مجله زرافه به این رویداد رفتیم تا گزارشی از موضوع و حواشی این دورهمی برای شما تهیه کنیم.

در این دورهمی تخصصی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ دو کارگاه آموزشی ارائه شد. کارگاه تخصصی سئو با موضوع «فرایند پذیرش و اجرای یک پروژه سئو» توسط امین اسماعیلی و کارگاه تخصصی دیجیتال مارکتینگ حول موضوع «بررسی اشتباهات رایج استارت آپ ها در تدوین استراتژی شبکه های اجتماعی» با ارائه شادی پناهی برگزار شد.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه کندو و بخش های جذاب این مجموعه می توانید به وبسایت رسمی مجموعه کندو به آدرس candoclub.ir مراجعه کنید. همچنین فیلم ارائه های تمام کارگاه های برگزار شده در دورهمی های قبلی کندو در قسمت کارگاه ها در این وبسایت موجود می باشد و می توانید به طور رایگان به این ویدیو های ارزشمند دسترسی داشته باشید. ضمناً امکان پیوستن به اعضای کندو نیز از طریق وبسایت کندو فراهم شده است.

مقاله مشابه

Simmilar Blog
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

همایش حقوق کسب و کارهای نوپا Legal Day

آیا در مسیر راه اندازی و رشد کسب و کار خود با چالش های...

مدت زمان مطالعه

دوربین زرافه روبروی چهره های جشنواره وب و موبایل 10م

مجله اینترنتی زرافه در همین ابتدای کار دست پر از جشنواره وب و موبایل...

مدت زمان مطالعه
بهترین وبسایت نشریات و مجلات در جشنواره وب و موبایل ایران

زرافه بهترین وبسایت از نگاه داوران در جشنواره وب و موبایل ایران شد

مجله اینترنتی زرافه فعالیت خود را از سال 1394 با انتشار ماهنامه زرافه به...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments