روز جهانی خواهر و برادر

روز جهانی خواهر و برادر
مدت زمان : 3 دقیقه
نویسنده : giraffemag

همه ی افراد در تقویم سالیانه ی خود با روزهایی مانند روز مادر و روز پدر آشنایی دارند و از این فرصت برای قدردانی و ابراز علاقه و محبت به پدران و مادران خود استفاده می کنند. با وجود گرانقدر بودن جایگاه والای فرشته های زندگی اما در خانواده ها افراد دیگری نیز هستند که محبت و سپاسگزاری از آنها نیز نباید فراموش شود. همان افرادی که در مواقع سختی وناراحتی پناه شما می شوند و با دلداری دادن گرمای وجودشان را از شما دریغ نمی کنند. افرادی که شاید با وجود داشتن مشغله های فراوان باز هم به یادتان هستند و با دلسوزی و مراقبت نگران حال شما می باشند. شاید این نگرانی را بتوان ازلا به لای احوالپرسی های روزانه یا  سماجت های بیش از حدشان در مقابل پاسخ های بی سر و ته شما وقتی بی حوصله اید متوجه شد. خواهرها  و برادرهای بزرگ در خانواده اعضای دوست داشتنی جمع خانوادگی شما هستند که همیشه علاوه بر نقشی که در زندگی خود دارند حمایت از خواهر و برادرهای کوچک تر خود را نیز فراموش نمی کنند.

در این میان پیشنهاد می کنیم که اگر از علاقه مندان به حوزه استارتاپی هستید مقالات استارتاپی مجله زرافه را از دست ندهید.

اینکه یک روز از سال را به نام روز جهانی خواهر و برادر نام گذاری کرده اند اتفاق خوبی است که باید قدر آن را دانست. از چنین فرصتی برای قدردانی از خواهر و برادرهایتان استفاده کنید و با کوچکترین هدیه ها نیز احساس خوبی که از داشتن آنها دارید را به یادشان بیاورید. رابطه ی خواهر برادری شبیه هیچ کدام از روابط دیگر نیست و نبود این اعضا را با هیچ بودن دیگری نمی توان پر کرد. برای توصیف بیشتر این رابطه شاید بهتر باشد بگوییم داشتن خواهر و برادر خوب یعنی در مواقع شادی از بودن در کنارشان لذت می برید و در مواقع ناراحتی از داشتن وفادارترین دوست و همدم بهره مند شوید.

در قسمت مقالات کسب و کار می توانید از مجموعه ای از بهترین مقالات آموزشی و پژوهشی در حوزه کسب و کار و تجارت آنلاین بهره ببرید.

یادتان نرود همیشه خواهر و برادرهای شما کسانی که نسبت شناسنامه ای با شما دارند نیستند و دوستانی نیز وجود دارند که با صمیمت و شناخت زیادی که از یکدیگر دارید دیگر تبدیل به خواهر و برادر شده اید. به عبارتی شاید بتوان گفت دوستان خوب، خواهر و برادرهایی هستند که ما آنها را انتخاب می کنیم، پس قدرشان را بدانیم و در صورتی که از آنها دور هستیم یاد و خاطره ی روزهای خوبی که کنار هم داشتیم را از یاد نبریم . محبت و دوست داشتن مرزی نمی شناسد و حتی اگر فاصله ی میان شما و خواهر و برادرهایتان به اندازه ی ماه و زمین است باز هم قلب هایتان به هم نزدیک است و تا ابد برای یکدیگر می تپد.