با پیمنت 24 از استارت آپ تا موفقیت

1397/01/20
20 فروردین

غرفه مجله زرافه در این قسمت از سربلندها میزبان آقای سهیل شهیدی مدیر عامل پیمنت 24 بود. شاید خیلی از شما این شرکت را بشناسید و به واسطه ی تبادلات مالی با پیمنت 24 آشنایی پیدا کرده باشید. پیمنت 24 شرکتی است که با یک ایده ی استارت آپی کار خود را شروع کرد و با حل مشکلات مالی پرداخت های ارزی و دریافت درآمد های کسب شده از منابع خارجی در میان مردم شناسانده شد.  پیمنت 24 در حال حاضر دیگر یک استارت آپ تازه کار نیست و دفترهای دیگر مجموعه ی خود را در شهرهای تهران و اصفهان بازگشایی کرده و با پرسنل متخصص در حال ارائه خدمات به تمام کسانی است که مایلند نیازهای مالی خود را با کمک این مجموعه برطرف نمایند.این شرکت حالا تبدیل به تنها مجموعه ای شده است که پرداخت های ارزی بین المللی را در داخل کشور انجام می دهد و برای پاسخگویی به مشتریان خود لازم است شبانه روز با کمک نیروهای متعهد به فعالیت های خود ادامه دهد تا بتواند هرچه سریعتر به پیشبرد سفارشات بپردازد. حضور افرادی که به طور ثابت فعالیت های ارزی و مالی خود را به این شرکت می سپارند بیشتر از قبل شده و هر روز افزایش می یابد. مهم ترین رمز موفقیت این مجموعه در کنار نیاز سنجی درست و هوشمندانه ی بازار، رشد پلکانی و ارائه خدمات با کیفیت در تمامی ساعات شبانه روز می باشد.

 

 

طی مصاحبه ای که با مدیر عامل این شرکت انجام دادیم گزارشکر مجله زرافه از پیمنت 24 در مورد فعالیت هایش پرس و جو کرد و جویا شد که این شرکت چه اقداماتی را در زمینه ی برداشتن موانع تبادل با سایت های خارجی و بحث داغ این روزها یعنی ارز دیجیتال انجام داده است؟  آقای شهیدی در این مورد پاسخ دادند که پیمنت 24 در زمینه ی ارزهای دیجیتال با paypal و web money همکاری دارد ضمن اینکه پرداخت های ارزی شرکت هایی که با خارج از کشور ارتباط دارند و به دلیل تحریم ها دچار مشکل شده اند را انجام می دهد. پیمنت 24 همچنین به کمک freelancer هایی که درآمد ارزی دارند آمده و با قرار دادن حساب های ارزی خود در اختیار این افراد مشکلات تبادل ارز و حقوق این افراد را حل کرده است.

در ادامه با توجه به وجود چند رقیب از آقای شهیدی در مورد مزیت رقابتی payment 24 سوال کردیم و ایشان با ذکر 4 مورد به طور کامل این مزیت ها را توضیح دادند. مزیت اولی که توسط مدیر عامل پیمنت 24 ذکر شد وجود تیم متخصص و زبده بود که باعث شده تا این شرکت بتواند خدمات با کیفیت و حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد.  در ادامه صحبت های آقای شهیدی متوجه شدیم که مزیت دیگر پیمنت 24 پشتیبانی از مشتریان می باشد و با پاسخگویی تلفنی و رفع مشکلات با استفاده از تیکت از ساعت 8:30 صبح تا 12 شب به مشتریان خدمات مورد نیازشان را ارائه می دهند.  با سوال گزارشگر ما در مورد نرخ ارائه خدمات و اینکه آیا این نرخ یک مزیت رقابتی است آقای شهیدی بیان کردند که در پیمنت 24 مناسب ترین نرخ به مشتریان پیشنهاد می شود و این لزوما به معنی ارزان ترین نرخ نیست. به عنوان آخرین مزیت این شرکت نیز می توان به در اختیار داشتن موجودی بالا توسط این شرکت اشاره کرد. پرداخت مبالغ بالا توسط شرکت های دیگر به دلیل کمبود موجودی مقدور نیست اما در پیمنت 24 با وجود تجربه ی بالا و وجود مبالغ بیشتر در حساب شرکت امکان پرداخت های ارزی با مبالغ بالا وجود دارد. امری که در خیلی از شرکت های نوپا و رقیب همچنان به تحقق نپیوسته است.

 

 

 

 

 

 

سربلند مشابه

Simmilar Sarboland
مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با وب24

از تجربیات مدیرعامل وب24 بشنوید

فرصتی ایجاد شد تا با آقای رضا شیرازی مدیرعامل Web24 در دهمین جشنواره وب...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه با وبسیما

گپ و گفتی متفاوت با مدیر عامل آژانس خلاقیت وبسیما

در دهمین جشنواره ی وب و موبایل ایران این فرصت در اختیار زرافه قرار...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با بنیانگذار وردپرس

مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم...

(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments