مصاحبه با مدیر محترم مجموعه مدبران هما

1396/12/20
مصاحبه زارفه با مدبران هما
20 اسفند

در جریان نمایشگاه وب و موبایل ،در غرفه مجله زرافه مصاحبه ای با آقای صدقیانی، مدیر عامل مجموعه مدبران هما داشتیم. یکی از بزرگ ترین چالش های کسب و کار و استارت آپ ها مسائل مالی می باشد، که مبحث مهمی از این گفتگو را در بر می گیرد. با توجه به این که بازاریابی دیجیتالی بحث روز جامعه امروز ما می باشد و از نظر مالی پر خرج تلقی می شود، مجموعه مدبران هما خدماتی را برای سهولت در این امر ارائه می دهد. طبق اظهارات آقای صدقیانی، عرضه خدمات به استارت آپ ها به صورت مستقیم انجام نمی گیرد. در اصل فعالیت این مجموعه در زمینه مدیریت سرمایه گذاری بوده و این عملیات بر پایه جذب منابع خارجی صورت خواهد گرفت. این مجموعه مخاطب خارجی در سطح بین المللی را جذب بازار بورس ایران می کند، تا در حوزه مورد نظر خود سرمایه گذاری نمایند.

رویه ای که برای این موضوع در نظر گرفته شده با دیگر سازمان های جذب متفاوت است و فقط در حد اطلاع رسانی در فرصت های سرمایه گذاری می باشد.

 

 

ارتباط مؤثرتر از طریق اینترنت

به اعتقاد جناب آقای صدقیانی بیشتر فعالیت بورسی نیز به سمت اینترنت و دنیای دیجیتال سوق پیدا کرده تا در سطح جهانی عملکرد بهتری از خود نشان دهند. همچنین در ادامه پرسشی در رابطه با تفاوت سرمایه گذاری آنلاین و حقیقی و مقدار هزینه ای که در بر می گیرد داشتیم. برنامه ریزی مالی برای استارت آپ ها و میزان در آمدی که به تدریج حاصل می شود، رکن اصلی برای موفقیت یک مجموعه جدید به حساب می آید که در بسیاری از استارتاپ ها نادیده گرفته شده یا بر روش های نامطمئن و کم بازده تکیه شده است.

آقای صدقیانی عنوان کردند که راه موفقیت یک استارت آپ یا کسب و کار در ابتدا، تأیین مقدار معینی از سرمایه و هزینه ای که باید بشود و تفکیک آن می باشد. به همین منظور برنامه ریزی برای مسائل مالی یک موضوع مهم و اساسی برای استارت آپ ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ تلقی می شود که حتمأ باید به آن پرداخته شود.

سربلند مشابه

Simmilar Sarboland
مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با بنیانگذار وردپرس

مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم...

(2 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments