مصاحبه با کسب و کار موفق شرکت هلو

1397/01/08
مصاحبه با مدیرعامل نمایندگی هلو
08 فروردین

در خلال دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، میزبان گپ و گفتی صمیمانه با مدیرعامل نمایندگی شرکت هلو در شهر تهران، آقای رضا مرآتی بودیم. هلو به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ طرفه نگار در فضای کسب و کار خوش درخشیده و ما در مجله اینترنتی زرافه مشتاق شدیم کمی درباره مسیر موفقیت این شرکت از زبان یکی از نمایندگان ای شرکت بیشتر بشنویم. در این مصاحبه از نرم افزار هلو و بازار آن در حوزه حسابداری ایران پرسیدیم و درباره نقاط قوت و رویکردهای آینده ای مجموعه نرم افزاری صحبت کردیم. توضیح درباره نرم افزار هلو و چگونگی کارکرد آن بحث تازه ای نیست و چندسال است که این نرم افزار به عنوان اصلی ترین برنامه حسابداری ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. هلو به تازگی تولد بیست سالگی اش را جشن گرفته و فصل جدیدی را برای پیشرفت بزرگ ترین نرم افزار مالی کشور در پیش دارد. بعد از مشکلاتی که حساب داران برای ثبت امورات مالی متحمل شدند، نیاز به این نرم افزار بیش از پیش حس می شد. بدین منوال در پی راه چاره، بی نقص ترین نرم افزار در این رابطه به بازار ورود پیدا کرد تا هم مدیریت مالی دقیق تر انجام گیرد و نیز به کارها نظم بیشتری داده شود.

 

 

شروع این ایده و در پی آن فعالیتی که در این خصوص صورت گرفت از یک تیم سه نفره آغاز شد و تا به امروز با توسعه این تیم و پیشرفت روزافزون هم چنان به فعالیت خود ادامه می دهد. پشتیبانی عالی و حمایت از مشتریان نقطه قوت در رشد این محصول به حساب می آید و باعث شده تا افراد با اطمینان بیشتری این نرم افزار را انتخاب کرده و به دیگر رقبای داخلی و خارجی ترجیح دهند. پشتیبانی مشتریان هلو، توسط سامانه هلوبان انجام شده که با دریافت بازخوردها و نظرات مشتریان و اعمال آن در بروزرسانی های نرم افزار، نقشی بسزا در بهبود نسخه های آینده هلو ایفا میکند.

به گفته آقای مرآتی، سال هاست که بر روی چند زبانه شدن و بومی سازی این نرم افزار مالی زمان صرف شده است. در هلو 8 کاربری آسان هدف قرار گرفته و مشتری مداری نکته اصلی در این مجموعه به حساب می آید. هلو مطابق با زمینه فعالیت شرکت ها و کسب و کارهای مختلف نسخه های متعددی را در نظر گرفته است که آن را به سیستم مالی شرکت معرفی میکند. موفقیت هلو به عنوان یکی از محصولات هلدینگ طرفه نگار، موجب شده تا این نرم افزار به کالایی قابل اعتماد مبدل شود و صادرات آن به کشورهای همجوار نیز در دستور کار قرار گیرد. زرافه برای این مجموعه آرزوی موفقیت میکند و امیدوار است همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد.

سربلند مشابه

Simmilar Sarboland
مدت زمان مطالعه
راهکارهای مالی استارتاپ ها

مصاحبه با مدیر محترم مجموعه مدبران هما

در جریان نمایشگاه وب و موبایل ،در غرفه مجله زرافه مصاحبه ای با آقای...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه با آرش سروری

مصاحبه با آرش سروری در جشنواره وب 10م

یکی از چهره های جشنواره وب و موبایل دهم آقای آرش سروری عضو شورای...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با بنیانگذار وردپرس

مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم...

(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments