مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

1396/12/14
مصاحبه با علی حاجی محمدی
14 اسفند

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم آشنا هستند. یک سیستم مدیریت محتوا که حدود 10 سال از شروع فعالیتش گذشته و هم اکنون بیش از 25 درصد از وبسایت های دنیای وب را به خودش اختصاص داده. این سیستم در همان ابتدای شناخته شدنش در ایران توسط یک جوان خوش ذوق مورد استفاده قرار گرفت و خیلی زود توسعه و آموزش داده شد. وبسایت همیاروردپرس وبسایتی نام آشنا برای علاقمندان به سیستم وردپرس است.

علی حاجی محمدی بنیانگذار وبسایت همیاروردپرس و ژاکِت است که فعالیت در همیاروردپرس را از سال 90 آغاز کرده است. علی حاج محمدی که داور این دوره از جشنواره وب و موبایل ایران هم بوده از آن جوانان پر انگیزه و هدفمند است که حرف هایی شنیدنی درباره ی کسب و کارها و فضای آنلاین دارد.

در مراسم اختتامیه دهمین دوره از جشنواره وب و موبایل ایران افتخار داشتیم تا میزبان آقای حاجی محمدی باشیم. در گپ و گفتی که مهندس امین اسماعیلی از طرف مجله اینترنتی زرافه با مالک همیاروردپرس داشت کمی از جشنواره وب و موبایل ایران و روند داوری این دوره از جشنواره صحبت کردیم و به دنبال راهکارهایی پیشنهادی برای هرچه بهتر شدن این رویداد مورد علاقه استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا بودیم.

 

مهندس حاجی محمدی معتقد است بهترین صاحبنظران برای بررسی وبسایت ها و اپلیکیشن ها کسانی هستند که دستاورد داشته اند و شاید اصلی ترین مشکلاتی که برای داوری شرکت کنندگان این دوره از جشنواره وجود داشت، عدم انتخاب صحیح دسته بندی های شرکت کنندگان و حذف شدن آنها از دسته های نادرست بود و نه روند داوری جشنواره.
اولین مصاحبه ی وبسایت زرافه با علی حاجی محمدی پیشنهاد های جذابی هم برای هر چه بهتر شدن دوره های بعدی جشنواره وب و موبایل ایران داشت که قطعا دست اندرکاران و صاحبنظران این حوزه در کنار تجربیات خود از پیشنهادات جدید نیز استقبال خواهند کرد.

سربلند مشابه

Simmilar Sarboland
مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با بنیانگذار وردپرس

مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments