گپ و گفتی متفاوت با مدیر عامل آژانس خلاقیت وبسیما

1397/01/22
مصاحبه مجله زرافه با وب سیما
22 فروردین

در دهمین جشنواره ی وب و موبایل ایران این فرصت در اختیار زرافه قرار گرفت تا روبروی جناب آقای اسماعیلی ، مدیر عامل وب سیما قرار گیرد و مصاحبه ای با ایشان داشته باشد. در این گفت و گو نظر آقای اسماعیلی را در مورد این جشنواره پرسیدیم که باور داشتند جشنواره وب و موبایل در سال 96 با تحول بزرگی علی الخصوص در حوزه ی داوری مواجه شده است و توانسته نظر افراد بسیاری را جلب کند. ایشان هم چنین در مورد پروسه ی چند مرحله ای داوری ابراز رضایت نمودند و اعتقاد داشتند که چنین عملکردی باعث می شود تا سایت ها کاملا غربال شوند و تنها نمونه های خوب و موفق به سطوح بالا دست پیدا کنند.
آقای اسماعیلی از پیشرفت جشنواره ابراز رضایت کردند و اضافه نمودند که وجود چنین جشنواره هایی باعث می شود تا شرکت های فعال د رحوزه ی وب و موبایل بتوانند انگیزه ای برای برنامه ریزی های سالیانه ی خود داشته باشند و به این ترتیت جامعه ی وب با پیشرفت روز افزون مواجه می شود.

 

 

در ادامه ی مصاحبه با مدیر عامل این شرکت در مورد کارگاه های آموزشی و خدمات ارائه شده توسط وب سیما سوال کردیم و آقای اسماعیلی پاسخ دادند که بهانه ی وبسیما برای راه اندازی آکادمی آشنایی فارغ التحصیلان با دانش روز و مورد نیاز در حوزه ی کاری بود تا جوانان بتوانند با پیشرفت در این حوزه ی به توقعاتی که از آنها در جامعه ی کاری داشتند نزدیک تر شوند. ایشان در ادامه به دوره های تخصصی طراحی که به تازگی به لیست خدمات این مجموعه اضافه شده است اشاره کردند و گفتند که کمبود چنین دوره هایی در جامعه باعث شده تا در کنار دوره های سئو و دیجیتال مارکتینگ، دوره های پیشرفته UIو UX نیز جزو برنامه های شرکت قرار بگیرد. سبک کارگاههای آموزشی وب سیما طبق گفته ی مدیر عامل این مجموعه به صورتی است که وقت مخاطبان جوان خود را زیاد نگیرد و در حداقل زمان حداکثر اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهد چرا که امروزه وقت و زمان ارزش زیادی پیدا کرده است و اکثر کسانی که به فکر رشد و توسعه ی فردی خود می باشند شاغل می باشند، بنابراین تنها در کلاس هایی می توانند شرکت کنند که درک درستی از وضعیت زمان و برنامه ی فعلی آنها داشته باشند.
وبسیما با اثبات قدرت خوددر طراحی سایت و گرفتن دهها تندیس در حال حاضر به حوزه ی جدید تولید محتوا و رسانه نیز وارد شده است و حضور موفق و پررنگی داشته، در ادامه گزارشگر مجله ی زرافه به این نکته اشاره می کند و توضیحات لازم در این زمینه را از مدیر عامل این شرکت جویا می شود. آقای اسماعیلی در جواب به رسانه های استارت آپی که بعد از مدتی استقلال خود را از دست می دهند اشاره کردند و گفتند که یک رسانه باید مستقل باشد و نگاه جانب دارانه نداشته باشد چرا که رد فضای استارت آپی امروز پرداختن تنها به یک جانب و غفلت از حوزه های دیگر فرصت های زیادی را نابود خواهد کرد. ایشان در ادامه اذعان داشتند که به دلیل کمرنگ شدن استقلال رسانه ها بر آن شدند تا مجله ی زرافه را تنها برای حمایت از استارت آپ ها و مشاوره دادن به آنها راه اندازی کنند تا بتوانند تریبون خوبی برای صدای استارت آپ ها باشند و رسالت این مجله را پشتیبانی از آنها قرار دهند. مجله ی زرافه باعث شده تا ارتباطات بدون واسطه و نگاه جانبدارانه میان استارت آپ ها و شتاب دهنده ها یا استارت آپ ها و سرمایه گذاران برقرار شود.

سربلند مشابه

Simmilar Sarboland
مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با وب24

از تجربیات مدیرعامل وب24 بشنوید

فرصتی ایجاد شد تا با آقای رضا شیرازی مدیرعامل Web24 در دهمین جشنواره وب...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه با بنیانگذار آواتک

دوربین زرافه روبروی بنیانگذار شتابدهنده آواتک

جناب آقای محسن ملایری بنیانگذار و مدیرعامل شتابنده ی نام آشنای آواتک است که...

مدت زمان مطالعه
مصاحبه زرافه با بنیانگذار وردپرس

مصاحبه زرافه با بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکِت

بیشتر کسانی که با وبسایت سر و کار دارند با سایت ساز وردپرس هم...

(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments