استادکار

استارتاپ استادکار
مدیرعامل
حسین اخلاق پور
فعال در
تهران
تعداد پرسنل
20 تا 50 نفر
جوایز

ندارد

استارتاپ استادکار چیست؟

استادکار پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات و مردم است. استادکار استارتاپی تازه کار، اما پر سرعت است. سرعت رشد این استارتاپ بسیار خوب است و به دلیل ناب بودن زمینه و بازار این استارتاپ فضای زیادی برای فعالیت این شرکت فراهم است. استادکار بر مبنای ارائه خدمات از سمت متخصصین تحت نظر مجموعه استادکار به مشتریان است. سرویس کارانی که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و از جانب استادکار تایید شده اند.

استادکار ادعا می کند که دامنه خدمات آن ها بسیار وسیع است و از خدمات زیبایی و خدمات آموزشی تا تعمیرات منزل و خدمات کارواش و هر خدمت دیگری را ارائه می دهد. شما می توانید خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و از میان افرادی که آمادگی خود را برای ارائه آن خدمت اعلام می کنند یکی را انتخاب کنید. هر متخصص و استادی در این مجموعه امتیازات خود را دارد و کاربر می تواند با در نظر گرفتن امتیازات و قیمت پیشنهادی خدمت اقدام به انتخابی هوشمندانه کند. ضمناً استفاده کننده از خدمت می تواند نظر خود را در مورد خدمت ارائه شده ثبت کند تا کاربران بعدی انتخابی هوشمندانه تر داشته باشند.

 

 

امکان فعالیت به عنوان متخصص و استاد در این مجموعه برای عموم افراد آزاد است و هر شخصی که مدرک و مهارتی داشته باشد می تواند به عنوان ارائه دهنده خدمت در این مجموعه فعالیت کند.

این استارتاپ در سال 1396 تاسیس شد و هم اکنون حدود 50 نفر در دفتر این مجموعه به طور مستقیم مشغول به فعالیت هستند. استادکار توسط دو نفر به نام های حسین اخلاق پور و محسن حاتمی تاسیس شده است و حسین اخلاق پور هم اکنون مدیرعامل این شرکت است.

 

 

 

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1393
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

(4 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments