آی‌ مدریک

استارتاپ آی‌ مدریک
مدیرعامل
هم بنیانگذاران
فعال در
نامشخص
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

ندارد

سایت آی مدریک یک تسهیل کننده آموزشی است و به شما کمک می کند به سرعت و برحسب نیاز ، مناسب ترین موضوع آموزشی و نحوه برگزاری دوره ( حضوری و مجازی ) را انتخاب نمایید و از تنوع محل‌های برگزاری و اساتید دوره بهره مند گردید. در این سایت اساتید برجسته ، اساتید جوان و موسسات آموزشی دوره‌های متنوعی را می‌توانند تعریف ‌نمایند و همچنین محتوای آموزشی شامل جزوه آموزشی، فیلم آموزشی و نرم افزارهای آموزشی را در اختیار دانش پژوهان عزیز قرار دهند.

اما لازم است اشاره کنیم که این سایت، تولید کننده محتوا و یا ارائه دهنده خدمات آموزش آنلاین نمی باشد و تنها بستری برای انتقال دانش و تجربه اساتید ، موسسات آموزشی و حتی دیگر سایت های آموزشی در رشته‌های مختلف تخصصی به افرادی است که به این دانش یا تجربه نیاز دارند.

در آی مدریک، اساتید و موسسات آموزشی براحتی می‌توانند، دور‌ه های آموزشی خویش را تعریف، نحوه برگزاری آن را تعیین و با استفاده از بسترهای تبلیغاتی آن را به جامعه مخاطب معرفی نمایند. مربی مدریک اساتید را تا آخرین لحظه برگزاری دوره آموزشی همراهی می‌کنند و حتی عملکرد اساتید و موسسات را نیز مورد ارزیابی قرار می دهد.

در مدریک اساتید و افراد با تجربه می توانند دانش و مهارت خود را در قالب دوره یا محتوای آموزشی با دیگران به اشتراک بگذارید، همچنین افراد شاغل و دانشجویان می توانند با کارراهه شغلی و تحصیلی آموزش مورد نیازخود را کسب نمایید.

 

یکی از دوره‌های آموزشی آنلاین آی مدریک

این روزها همه جا صحبت از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. با رشد خیره کننده قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بسیاری علاقه مند شده اند تا اطلاعات بیشتری در خصوص این ارزها بدست بیاورند و بتوانند برای خود ثروت ایجاد نمایند. در حال حاضر ارزش حدودی ارزهای دیجیتال در جهان ۶۰۰ میلیارد دلار است. اگر شما می خواهید به این بازار پر ریسک و پر هیجان وارد شوید این دوره بهترین زمان برای آغاز است. در این دوره از آی مدریک به صورت صادقانه فرصت ها و تهدیدات ارزهای دیجیتال برای شما تشریح خواهد شد و تمامی روش های اصلی برای کسب درآمد از این بازار بیان می گردد.

 

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1396
(4 votes, average: 4٫00 out of 5)

استادکار

استارتاپ استادکار چیست؟ استادکار پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات و مردم است....

بپرسیم
سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

بپرسیم

استارتاپ بپرسیم در زمینه تحقیقات بازار و پشبینی بازار و برندینگ فعالیت می کند.

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 4٫33 out of 5)

بیدوک

استارتاپ بیدوک یک سیستم یکپارچه و متشکل از هر آن چیزی است که در...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

فیلم تبدیل

فیلم تبدیل اولین سرویس آنلاین خدمات تبدیل و ترمیم فیلم و عکس های قدیمی...

(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments