سیدار استودیو

استارتاپ سیدار استودیو
مدیرعامل
محسن طالب
فعال در
نامشخص
تعداد پرسنل
نا مشخص
جوایز

ندارد

سیدار استودیو، محصولی از سیدار استدیو، یک سرویس بانک اطلاعات شهری مبتنی بر نقشه و با محتوای باز است. بدین معنی که همه کاربران می توانند در توسعه و به روز نگاه داشتن اطلاعات آن – همانند ویکی پدیا – نقش داشته باشند.

کی کجاس (سیدار استودیو) چه ویژ‌گی‌هایی دارد؟

در «سیدار استودیو» بیش از ۳۶۰ دسته بندی موضوعی مختلف تعریف شده است. از کسب و کارهای موجود در یک شهر گرفته (شامل رستوران ها، بانک ها، آموزشگاه ها، تعمیرگاه ها، فروشگاه ها، و …)، تا مکانهای دیدنی و تفریحی (مانند پارک ها، سینماها، موزه ها و …) ، و یا معابر (شامل خیابانها، میادین، کوچه ها، بزرگراه‌ها و …). به طور خلاصه، هر نوع اطلاعاتی که شما در مورد شهر خود ممکن است به آن احتیاج داشته باشید.

با استفاده از «سیدار استودیو» شما قادر خواهید بود برای مثال از وجود نزدیکترین نانوایی، مرکز خرید، دفتر پلیس+۱۰، پمپ بنزین، بانک، پارکینگ و یا هر مکان دیگری در اطراف خود با خبر شوید. حتی می توانید ببینید محل مورد نظر شما تا نزدیکترین ایستگاه مترو یا اتوبوس چقدر فاصله دارد و آیا می‌توانید برای رسیدن به آنجا از حمل و نقل عمومی استفاده کنید یا خیر.

همچنین از طریق این سرویس شما می توانید تجربه خود را از حضور در یک مکان، در قالب نظر و یا عکس با دیگران به اشتراک بگذارید. با این کار نقاط ضعف و قوت آن مکان شناخته شده و سایر افراد نیز می‌توانند با مطالعه این تجربیات، قبل از مراجعه به این مکان‌ها، با دید بازتر و درک درست تری انتخاب کنند.

«سیدار استودیو» در عین داشتن موتور جستجویی قدرتمند و سریع، می تواند با تحلیل نظرات کاربران و علایق شما، بهترین های اطرافتان را نیز به شما پیشنهاد دهد. این سرویس، سئوالات مرسومی مانند «چی بخورم؟» و «چی کار کنم؟» که در طول روز در ذهن هر فردی به نحوی شکل می گیرد را به خوبی می شناسد و همیشه پاسخ های غافلگیر کننده ای برای آنها دارد.

نقشه های استفاده شده در این سرویس، نقشه هایی زیبا، خوانا، به روز و کاملا به زبان فارسی هستند که تماما توسط تیم GIS سیدار استدیو تولید شده است. این نقشه ها در سرورهای موجود در ایران میزبانی شده است و بنابراین سرعت بارگذاری آنها به نسبت سرویس دهندگان مشابه خارجی به مراتب بیشتر است.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
آی‌ مدریک
سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

آی‌ مدریک

سایت آی مدریک یک تسهیل کننده آموزشی است و به شما کمک می کند...

زودشور
سال تاسیس : 1395
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

زودشور

از دید عموم استارتاپ زودشور یک سرویس اسنپ برای خدمات خشکشویی است. کاری که...

بپرسیم
سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

بپرسیم

استارتاپ بپرسیم در زمینه تحقیقات بازار و پشبینی بازار و برندینگ فعالیت می کند.

سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments