فلکسا

استارتاپ فلکسا
مدیرعامل
نامشخص
فعال در
همه شهرها
تعداد پرسنل
نامشخص
جوایز

ندارد

استارتاپ فلکسا قرار است صنعت گردشگری کشور را زیر و رو کند و به بهبود وضعیت آن کمک کند. این استارتاپ یک میز اطلاعات جامع برای گردشگران داخلی و خارجی است که قصد دارند به هر مکانی از کشور ایران سفر کنند. این سیستم قرار است اطلاعات مورد نیاز گردشگران را ساماندهی کند و این اطلاعات را به آسانی در دسترس مخاطبان خود قرار دهد. فرقی نمی کند شما یک گردشگر خارجی باشید یا قصد داشته باشید به عنوان یک گردشگر داخلی به شهر دیگری سفر کنید. در هر صورت این استارتاپ کار شما را بسیار آسان تر خواهد کرد.

قسمت های جالبی در وبسایت این شرکت وجود دارد که گردشگران می توانند از آن بهره می برند. جاذبه ها قسمتی است که گردشگران می توانند از آن بهره ببرند و با جاذبه های گردشگری ایران آشنا شوند. قسمت دیگری که می توانید از آن بهره ببرید قسمت فرهنگ است. در این قسمت با فرهنگ کشور ایران بیشتر آشنا می شوید. این قسمت کاربرد بیشتری برای کاربران خارجی دارد.

فلکسا به نوعی یک شبکه اجتماعی برای گردشگران محسوب می شود. فلکسا ناشناخته ترین جاذبه های گردشگری را نیز پوشش داده است و آن ها را معرفی کرده است. قابلیت جالب در مورد فلکسا وجود قسمت اضافه کردن مکان جدید است. در این قسمت می توانید تجربه های گردشگری خود و مکان هایی که به آن ها سفر کرده اید را ثبت کنید تا دیگران بتوانند از آن بهره ببرند.

فلکسا به معرفی تورهای گردشگری داخل کشور نیز می پردازد و شما می توانید از این طریق اطلاعات مربوط به جذاب ترین تورها را به دست بیاورید.

 

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
آچاره
سال تاسیس : 1395
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

آچاره

استارتاپ آچاره از بهمن 1395 فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه ارائه دهنده...

سال تاسیس : 1396
(4 votes, average: 4٫00 out of 5)

استادکار

استارتاپ استادکار چیست؟ استادکار پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات و مردم است....

آی‌ مدریک
سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

آی‌ مدریک

سایت آی مدریک یک تسهیل کننده آموزشی است و به شما کمک می کند...

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments