لوکسین تک

استارتاپ لوکسین تک
مدیرعامل
هم بنیانگذاران
فعال در
همه شهرها
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

ندارد

استارتاپ لوکسین تک چیست؟

لوکسین تِک یک استارتاپ ایرانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بر اساس اینترنت اشیا است. لوکسین تک در تلاش است با پایین آوردن هزینه های هوشمند سازی ساختمان، و رفع موانع نصب، هم وطنان بیشتری را قادر به بهره برداری از مزایای یک خانه هوشمند کند.

لوکسین توسط متخصصین ایرانی و با در نظر گرفتن ویژگی های ساختمان سازی ایرانی طراحی شده است. انواع روش های کنترلی نیز با واسط کاربری فارسی و با در نظر گرفتن ابزارهای مورد استفاده ایرانیان طراحی شده است. خانه هوشمند ایرانی برای استفاده کاربران ایرانی. اپ لوکسین امکان کنترل کامل خانه هوشمند شما را از گوشی همراهتان فراهم می کند. علاوه بر این، تعریف دستگاه های متصل به ساختمان هوشمند و راه اندازی سیستم هوشمند ساختمان نیز از طریق این اپ صورت می گیرد.

 

لوکسین تک چطور کار می‌کند؟

ریموت کنترلر رادیویی لوکسین همانند کنترل تلوزیون شما، امکان اعمال سریع دستورات را فراهم می کند. با این تفاوت که نیازی نیست آن را به سمت دستگاه هدف بگیرید تا عمل کند و با هر زاویه ای، و از همه جای خانه آنتن می دهد.الگوریتم یادگیری لوکسین به صورت خودکار با زندگی شما انطباق پیدا می کند. تنها کافیست برای یک مدت از آن استفاده کنید تا با عادت های روزمره شما آشنا شود. ما معتقدیم که یک خانه هوشمند تا زمانی که نتواند خود را مطابق با زندگی ساکنان خود بهینه سازد، هنوز هوشمند نیست. خانه هوشمند شما باید با زندگی شما هماهنگ باشد تا بتواند به آسایش شما افزوده و در کاهش هزینه ها به شما کمک کند.

اپ موبایل ما روش اصلی ارتباط شما با خانه هوشمندتان است. شما می توانید خطوط روشنایی را روشن و خاموش کنید. برای کنترل راحت تر آنها را گروه بندی کرده و به صورت گروهی روشن و خاموش کنید، سناریوهای روشنایی تعریف کرده و برنامه های زمان بندی را اعمال کنید. این اپ به شما این امکان را می دهد که به سادگی دستگاه جدیدی را به سیستم لوکسین خود اضافه کنید.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1391
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

دفتر شما

استارتاپ دفتر شما یک استارتاپ خدماتی بر پایه B2B می باشد. این شرکت به...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

دانرو

شرکت “پیک نرم افزار گستر محله” در سال 1393 و با نام تجاری “دانرو”...

سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

چیلیوری

استارتاپ چیلیوری سامانه ارسال آنلاین غذا است. شما می توانید از طریق چیلیوری به...

سال تاسیس : 1395
(2 votes, average: 4٫50 out of 5)

ریتین

از الکامپ تا جشنواره وب و موبایل ایران، گفتگو با ریتین! ریتین بستری برای...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments