نیاز

نیاز
مدیرعامل
مرآتی
فعال در
همه شهرها
تعداد پرسنل
نامشخص
جوایز

ندارد

نیاز پر‌کاربرترین آموزش حسابداری ویژه بازار کار است. ما تلاش می‌کنیم با اراپه آموزشهای با کیفیت سطح دانش حسابداران و علاقمندان به حسابداری را با بازار کار همسان نماییم.

ما در آغاز فعالیت خود، شروع به تحقیق و جستجو در بین نرم افزار‌های آموزش حسابداری نمودیم تا بتوانیم ضمن اطلاع از وضع موجود، روشی نوین برای یادگیری حسابداری جهت انتقال تجربه و اشتغال سریع دانشجویان و علاقمندان به این حرفه و نیز افزایش سطح دانش فنی و علمی حسابداران جهت ارتقای شغلی آنها ارائه نماییم. پس از تحقیق و بررسی و جمع آوری اطلاعات تمامی محصولات آموزشی در زمینه حسابداری متوجه شدیم، آموزش‌های موجود در آن تاریخ صرفا همان تکرار دروس تئوری یا به تعبیری مجموعه ای از کتاب‌های صوتی است و این خلا ما را برای تولید بسته های آموزش حسابداری بازار کار با محوریت انتقال تجربه مدیران مالی مصمم‌‌تر نمود.

در هر حرفه‌ای حتما اسراری وجود دارد که افراد را به دو طبقه کارفرما و کارمند تقسیم نموده است. شاید به ذهن شما خطور کند مزیت کارفرمایان بر کارمندان این است که صاحب سرمایه هستند. اما در مورد حسابداری، این ذهنیت درست نیست! برخی افراد ترجیح می‌دهند که کارهای شخصی و علاقه‌مندی‌های خود را در ساعات خالی روز انجام دهند، اما برخی دیگر که عده‌ی آن‌ها کم می‌باشد، ترجیح می‌دهند که با قبول کردن پروژه‌های بیشتر درآمد ماهیانه‌ی خود را افزایش دهند. در ادامه با ما باشید تا در این مقاله قبل از شروع آموزش حسابداری شما را با اسرار حسابداران ثروت آفرین بیشتر آشنا کنیم.

برخی از حسابداران ترجیح می‌دهند که کارهای شخصی و علاقه‌مندی‌های خود را در ساعات خالی هفته انجام دهند، اما برخی دیگر که عده‌ی آن‌ها کم هم نیست، ترجیح می‌دهند که با قبول کردن پروژه‌های بیشتر درآمد ماهیانه‌ی خود را افزایش دهند. البته تنها بخشی از این افراد موفق به قبول پروژه می‌شوند و برخی دیگر به دلایل مختلف نمی‌توانند پروژه‌های دلخواه خود را پیدا کنند. خودآموز حسابداری نیاز می‌تواند تا حد زیادی مشکلات شما را مرتفع کند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(2 votes, average: 4٫50 out of 5)

ریتین

از الکامپ تا جشنواره وب و موبایل ایران، گفتگو با ریتین! ریتین بستری برای...

سیدار استودیو
سال تاسیس : نامشخص
(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

سیدار استودیو

سیدار استودیو، محصولی از سیدار استدیو، یک سرویس بانک اطلاعات شهری مبتنی بر نقشه و...

رایچت
سال تاسیس : نامشخص
(No Ratings Yet)

رایچت

هدف رایچت چیست؟ هدف رایچت کمک به رشد کسب و کارها با ایجاد یک...

واژه‌بان
سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

واژه‌بان

استارتاپ واژه‌بان در زمینه خدمات تولید و بازاریابی محتوا فعالیت می کند. فعالیت اصلی گروه واژه‌بان...

(2 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments