هومینگ homing

استارتاپ هومینگ
مدیرعامل
نا مشخص
فعال در
19 شهر
تعداد پرسنل
نا مشخص
جوایز

ندارد

استارتاپ هومینگ سامانۀ هوشمندی است که در حوزۀ املاک، مستغلات و خدمات وابسته در سطح کشور فعالیت می کند. این سامانه در حال حاضر در ۱۹ شهر و ۱۵ استان کشور حضور دارد. هومینگ به شما اجازۀ ثبت و فروش ملک یا تماس مستقیم با فروشندگان و خرید انواع ملک را می دهد. تمامی خدمات موجود در وب سایت و اپلیکیشن هومینگ به صورت رایگان می باشند.

 

معرفی استارتاپ هومینگ

هومینگ مرحلۀ مطالعاتی خود را از فروردین ۹۶ آغاز کرد و در اول آبان ماه ۹۶ وارد مرحلۀ اجرایی شد. این شرکت از جمله شرکت های هلدینگ نت اپ (Netap) و با پشتیبانی شرکت آسان پرداخت پرشین فعالیت می کند. به کمک هومینگ می توانید ملک خود را در ۱۹ شهر ایران به فروش برسانید و یا ملک مورد نظرا را خریداری کنید. ثبت ملک بدون واسطه انجام می شود.

هنگامی که وارد سایت رسمی استارتاپ هومینگ می شوید، دو راه پیش رو دارید.

۱_ با انتخاب «خرید یا اجاره» و انتهاب فیلتر شهر، می توانید مسیر خرید ملک یا خانه یابی را انتخاب کنید.

۲_ از طرفی انتخاب گزینۀ «سپردن ملک» شما را به سمت ثبت ملک و فروش ملک هدایت می کند.

 

ویژگی های استارتاپ هومینگ

خدمات رایگان

تمام خدمات وب سایت و اپلیکیشن هومینگ رایگان است. هومینگ سعی می کند با آموزش ها و مشاوره های کاربردی، شما را به یک وکیل آگاه در حین معامله تبدیل کند.

 

ثبت آسان

شما می‌توانید از طریق «تماس تلفنی، وب سایت اپلیکیشن موبایل هومینگ» در هر لحظه اقدام به ثبت ملک خود کنید. ثبت ملک به طور معمول توسط خود مشتری انجام می گیرد. اما در صورت نیاز، کارشناسان هومینگ برای ثبت تلفنی یا حضوری ملک شما آماده اند.

 

عکس برداری ۳۶۰ درجه رایگان

تکنولوژی روز دنیا برای ایجاد «بازدید مجازی» و کاهش بازدید‌های زائد و بی‌هدف را از هومینگ بخواهید. پس از ثبت ملک، عکاس های هومینگ برای عکس برداری عادی یا ۳۶۰ درجه به ملک شما رهسپار می شوند.

 

مشاهدۀ جزئیات کامل ملک

تمام املاک ثبت شده در هومینگ با جزئیات دقیق و کامل، بر روی نقشه به راحتی قابل مشاهده هستند. در کنار اطلاعات مهمی نظیر وجود یا عدم وجود پارکینگ، آسانسور، بالکن، انباری، چشم انداز و تخلیه، به لطف جزئیاتی نظیر اینترنت، درب ریموت، حیاط، مبله و استخر می توانید به خریدار در گرفتن تصمیمی بهتر کمک کنید.

 

هدف هومینگ

هدف هومینگ کاهش بازدیدهای بی هدفی است که جز اتلاف سرمایه های با ارزشی مانند وقت، پول و سوخت هیچ نتیجه دیگری در پی ندارد. به باور هومینگ، وجود گزینه های بیشتر و ارائۀ اطلاعات مفید و کاربردی برای مقایسه لازمۀ انتخابی درست است. بنابراین کوشش ما بر این است که دلسوزانه، بهترین خدمات را برای شما و خانۀ شما داشته باشیم.

 

 

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

بیمیتو

انجام خدمات بیمه ای بصورت آنلاین در هر زمان و مکان به وسیله استارتاپ...

سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

هاب کار

استارتاپ هاب کار چیست؟ استارتاپ هاب کار یک سرویس آنلاین و سیار کارواش است....

استارتاپ یک دو سه سازه
سال تاسیس : 1395
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

یک دو سه سازه

یک دو سه سازه فروشگاه اینترنتی معماری و ساختمان است. این فروشگاه اینترنتی قرار...

سال تاسیس : 1395
(2 votes, average: 4٫00 out of 5)

بی واسطه

بی واسطه یکی از استارت آپ های پر انگیزه ای بود که در خلال...

(1 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments