چارسو

استارتاپ چارسو
مدیرعامل
نامشخص
فعال در
نامشخص
تعداد پرسنل
نامشخص
جوایز

ندارد

سامانه خدمات ساختمانی چارسو یه راهکار ساده و راحت برای رفع مشکلات ساختمانی و تأمین آسایش شماست. اگر فکر می کنید شما به این اپلیکیشن نیاز نـدارید پس بهتره کمی به حافظه خودتون رجوع کنید. آخرین باری که کلی وقت صرف کردید تا بتونید تعمیرات ساختمان خودتون رو انجام بدید یادتون میاد؟ زمانی رو که می تونستید از بودن درکنار خانواده تون لذت ببرید، مجبور شدید تا صرف کارهای سخت و کلیشه ای ساختمانی کنید. چارسو به شما کمک میکنه تا با مدیریت زمان و انجام سریع خدمات، از لذت بودن در کنار خانواده بیشترین بهره رو ببرید.

کار را به چارسو بسپارید

همیشه بعد از اینکه تصمیم میگیریم برای انجام برخی از کارهای ساختمان و منزل از شخص دیگری کمک بگیریم، در پیدا کردن شخص متخصص مشکل داریم. انگار که هیچ وقت شخص متخصص در دسترس نمی باشد!
با نصب اپلیکیشن چارسو به راحتی و بدون فوت وقت می تونید متخصص مورد نظرتون رو پیدا کنید. بدون دنبال گشتن، بدون زنگ زدن و بدون بدقولی و معطل ماندن، در چارسو شخص متخصص در دسترس شماست.

ساعت فقط یک عدده

بعضی اوقات بعد از گذشتن ساعت کاری و غروب آفتاب، شما با مسئله ای رو به رو می شوید و نیاز به یک متخصص برای انجام خدمات منزل خودتون دارید. فرقی نمیکند در چه ساعتی از شبانه روز شما به انجام خدمات ساختمانی نیاز داشته باشید. چارسو در هفت روز هفته برای تأمین آسایش شما به صورت بیست و چهار ساعته آماده ارائه خدمت هست.

فوری فوتی

انجام بعضی از خدمات ساختمانی همچون موارد ایمنی نیاز به اقدام فوری و سریع دارد. اگر بخواهیم منتظر بمانیم تا از فاصله ای دور یک نفر بیاید و مشکل ساختمان ما رو حل بکند، بهتر است عطای این آمدن را به لقایش ببخشیم. بهترین راهکار در این مواقع پیدا کردن نزدیک ترین متخصص به محل مورد نیاز هست. درخواست خدمات فوری یکی از محبوب ترین بخش های اپلیکیشن چارسو است که میتونه در زمان های بحرانی و حساس به شما و خانواده تون کمک بکند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1396
(4 votes, average: 4٫00 out of 5)

استادکار

استارتاپ استادکار چیست؟ استادکار پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات و مردم است....

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

سال تاسیس : 1393
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده...

سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

هاب کار

استارتاپ هاب کار چیست؟ استارتاپ هاب کار یک سرویس آنلاین و سیار کارواش است....

(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments