استارت آپ، بی واسطه

معرفی استارت آپ
مدیرعامل
آقای مالمیر
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
16
جوایز

بی واسطه در واقع نرم افزاری است که با سرعت بخشیدن به خدمات، بدون صرف هزینه سعی بر آن دارد تا نیاز بسیار مهم مردم را سامان بخشد. بدین صورت اشخاصی که خدمات را ارائه می کنند در زمانی کم و بی دغدغه به مشتریان خود دسترسی پیدا خواهند کرد، البته این موضوع با هزینه ای جزئی امکان پذیر خواهد شد. بی واسطه طی مسیری که در حال طی کردن آن است اعتماد زیادی را به خود جلب کرده و فضایی مناسب و اقتصادی را برای ارائه دهندگان خدمات و مشتریان مناسب آن ها ایجاد کرده است. به این ترتیب نه تنها به کاهش آلودگی و ترافیک کمک می کند، هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهد و برای بهبود اقتصاد کشور اهمیت قائل است. نکته قابل توجه این است که در صورت بروز هر گونه مشکل بی واسطه حتی در روزهای تعطیل و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما خواهد بود و در پشتیبانی 24 ساعته مدعی ست.

نیازمندی هایی که در بی واسطه ثبت می شود، قوانین خاصی را دنبال می کنند، به همین دلیل برای سرعت بخشیدن به کار، ممکن است نیاز به تغییراتی در عنوان و یا متن نیازمندی شما باشد. قوانین اصلی در سایت قابل مشاهده است و شما می توانید با مراجعه به آن و مطالعه این موارد آگهی بدون نقص ارائه دهید. خدماتی که در بی واسطه ارائه می شود طیف وسیعی را شامل می شود و از وکیل و برنامه نویس گرفته تا جوشکار و نظافتچی. شما امکان این را دارید تا با بررسی قیمت های مختلف، موردی که در حد توانتان است را انتخاب کنید. در این نرم افزار نیازی به گذاشتن شماره تماس وجود نداشته و همه چیز در بی واسطه و بدون دردسر انجام خواهد گرفت. تمامی مراحل از ثبت نام گرفته تا اعلام نیاز رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای خواهد بود.

 

 

مصاحبه با بنیانگذار استارت آپ بی واسطه

یکی دیگر از استارت آپ هایی که در جشنواره وب و موبایل ایران مهمان تریبون زرافه شد استارت آپ بی واسطه بود که با تیم زرافه گفت و گویی صمیمانه داشت. در این مصاحبه مشخص شد که در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای نیازهای خدماتی ترتیب داده شده و امکان فروش وسائل در آن وجود ندارد. در بی واسطه بر عکس نرم افزارهای دیگری که با آن ها سرو کار داریم، شما نیاز خود را در آن ثبت می کنید. به عنوان مثال: به یک معلم خصوصی خبره احتیاج دارید و یا به یک وکیل با شرایط مد نظرتان نیازمند هستید. بعد از گذاشتن آگهی طبق شرایطی که دارید، نیازمندی شما ثبت شده و به شما قیمت های مختلف پیشنهاد خواهد شد. در نهایت فضایی کاملا رقابتی را رقم خواهد زد که در صورتی که اطلاعات ارائه دهنده خدمات کامل و بی نقص باشد، مسلمأ نفع بیشتری برای آن شخص خواهد داشت.

آقای مهندس مالمیر اظهار کردند این استارت آپ که تا به امروز یک سال از فعالیتش گذشته، کاربران زیادی را از جای جای کشور به خود جذب کرده است. در حال حاضر نرم افزار دیگری که عینأ کار بی واسطه را انجام دهد وجود ندارد و به عبارتی بی رقیب بوده است، اما تا حدودی می توان دیوار و شیپور را رقبای این استارت آپ دانست. دراصل کارایی همه با هم یکی است، با این تفاوت که بی واسطه عملکردی معکوس از رقبای خود دارد. در دیوار و شیپور افراد با شماره تماسی که قرار می دهند با یکدیگر در ارتباط می باشند. اما در بی واسطه پشتیبانی قوی تری وجود دارد و سعی شده تا امنیت اطلاعات کاربران با حذف درج شماره تماس آنها به نحوی افزایش پیدا کند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1396
(2 votes, average: 4٫00 out of 5)

استادکار

سیستم درخواست آنلاین خدمات منزل در تهران.

سال تاسیس : 1395
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

ای وای

دستیار صوتی و هوشمند کمک های اولیه

سال تاسیس : 1394
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

سرویس آنلاین چاپ عکس بر پایه شبکه های اجتماعی

سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به...

(No Ratings Yet)

نظرات کاربران

User Comments