اینستاچاپ

اینستاچاپ
مدیرعامل
راضیه بیات
فعال در
تهران
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

ندارد

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده ای دوست داشتنی. اینستاچاپی ها معتقدند که تصاویر موجود در شبکه های اجتماعی در خطر از بین رفتن قرار دارند و بهتر است نسخه فیزیکی آن ها را نیز داشته باشیم. تصاویری که خاطره ساز بوده اند و با دیدنشان حالمان خوب تر می شود. با اینستا چاپ امکان چاپ تصاویر موجود در اینستاگرام با بهترین کیفیت تنها با چند کلیک فراهم شده است.

یکی از مهمترین مواردی که در اینستا چاپ به آن تأکید می شود حریم خصوصی است. اینستاچاپ تضمین می کند که تصاویر ارسالی کاربران را بعد از چاپ و فرایند ارسال به مشتری از حافظه سیستم های خود به طور غیر قابل برگشت پذیری پاک می کند. بنابراین کاربران می توانند با خیال راحت از خدمات آن ها استفاده کنند. اینستاچاپ خدمات خود را از شبکه اجتماعی Instagram شروع کرده است، اما آن ها قول حضور و ارائه خدمات از طریق شبکه های اجتماعی دیگر را نیز داده اند.

این مجموعه در سال 93 تأسیس شد. اما در سال 94 به طور جدی تری به فعالیت خودش ادامه داد. اینستاچاپ یک گروه خانوادگی است. این ایده در یک خانواده و توسط دو خواهر و برادر به وجود آمده است. موسسان این مجموعه مرتضی بیات و راضیه بیات نام دارند. آن ها ادعا می کنند سرمایه اولیه ایجاد این شرکت زیر یک میلیون تومان بوده است!

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

بقچه

استارتاپ بقچه راهی جذاب تر و آسان تر برای خرید نان است. به تعبیر...

(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments