ایوند

استارتاپ ایوند
مدیرعامل
حمیدرضا احمدی
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
10 تا 20 نفر
جوایز

ندارد

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد ها می توانند رویداد مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد در ایوند منتشر کنند و با جذب مخاطبان و علاقه مندان به آن رویداد به برگزاری آن بپردازند. همچنین امکان خرید بلیط برای شرکت در این رویداد توسط عموم افراد به راحتی امکان پذیر است.

برگزار کنندگان کارگاه های آموزشی تخصصی و غیر تخصصی، همایش ها و سمینار ها، مسابقات و هر نوع دیگری از رویدادها می توانند اطلاعات مرتبط با رویداد را در این سامانه ثبت کنند و محتوای مرتبط با این رویداد را در صفحه ی اختصاصی رویداد منتشر کنند تا مخاطبین و علاقه مندان به اطلاعات مورد نظر خود در رابطه با آن رویداد دست پیدا کنند. البته ایوند نیز در قبال خدماتی که به شما ارائه می کند درصدی از فروش شما را برای خود برمی دارد، اما این درصد از فروش آنقدر محدود است که شما را از ثبت این رویداد در ایوند پشیمان نمی کند.

ایوند فعالیت خود را از سال 1393 و با نام تجاری شرکت پردیس افزار ماندگار ایرانیان شروع کرد و موسس این شرکت حمید رضا احمدی هم اکنون به عنوان مدیرعامل این شرکت مشغول فعالیت است. در حال حاضر کمتر از 15 نفر به صورت مستقیم و تمام وقت در این مجموعه مشغول به کار هستند. ایوند در ابتدا با نام مای ایونت myevent شروع به فعالیت کرد، اما با تغییراتی که در این استارتاپ و همچنین نام آن به وجود آمد ایوند رشد خوبی را تجربه کرد. این استارتاپ هم اکنون یکی از زیر مجموعه های شرکت سرآوا می باشد.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

دانرو

شرکت “پیک نرم افزار گستر محله” در سال 1393 و با نام تجاری “دانرو”...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

فیلم تبدیل

فیلم تبدیل اولین سرویس آنلاین خدمات تبدیل و ترمیم فیلم و عکس های قدیمی...

سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

چیلیوری

استارتاپ چیلیوری سامانه ارسال آنلاین غذا است. شما می توانید از طریق چیلیوری به...

چگوارا
سال تاسیس : 1395
(5 votes, average: 3٫80 out of 5)

چه گوارا

کار این مجموعه در سال 1395 و از شتاب دهنده آواتک آغاز شد. استارت...

(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments