ایگرد

استارتاپ ایگرد
مدیرعامل
فعال در
تعداد پرسنل
جوایز

ایگرد نام استارتاپی است که در سال 1396 فعالیت خود را با هدف تسهیل فرآیند خرید از سایت آمازون آمریکا آغاز نموده است. مزیت اصلی ایگرد بهبود فرآیندهای انتقال ارز و حمل و نقل کالا به ایران است. از این رو؛ با فراهم کردن محیطی کاربر پسند و ارائه قیمت های مناسب؛ توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

با توجه به قیمت متغییر ارز بسیاری از افراد خرید از سایت های خارجی را به صرفه نمی دانند، اما تیم استارتاپ ایگرد با بررسی که بر روی محصولات موجود در سایت آمازون انجام داده خرید سه دسته محصول زیر را از سایت آمازون پیشنهاد می کند:

  1. کالاهایی که مورد نیاز شماست و در ایران در دسترس نیستند.
  2. محصولاتی که اصل بودن آن­ها برای شما مهم است و مشابه تقلبی بسیاری در بازار دارند و به عنوان محصول ارجینال فروخته می­شوند. (مانند عینک، ساعت)
  3. کالاهایی که تخفیف بسیار مناسبی در آمازون خورده اند.

در این صورت خرید از آمازون می تواند بهترین گزینه برای تهیه محصول مورد نظر شما باشد.

ایگرد همچنین توانسته است رویه ای بسیار مناسب را برای خرید و ارسال محصولات به کشور انجام دهد تا هزینه نهایی خرید شما از سایت آمازون خیلی زیاد نشود. از جمله خدماتی که ایگرد در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • اعلام هزینه نهایی کالا در هنگام خرید؛ بدین صورت که در صورت نوسان قیمت ارز یا هر مورد دیگر، مشتری پس از خرید هیچ گونه هزینه­ اضافه­ دیگری پرداخت نخواهد کرد.
  • قیمت، همواره یکی از معیارهای مشتریان برای خرید آن­لاین است. گروه ایگرد با استفاده از روش­ های انتقال ارز و حمل و نقل بین­ المللی محصولات توانسته استقیمت مناسب­تری را به مشتریانش پیشنهاد دهد.
  • یکی از خصوصیت ­های لازم برای خرید آن­لاین، کاربرپسند بودن وب­ سایت خرید است. ایگرد با فراهم کردن محیطی ساده و فرآیندی راحت برای مشتریان، تجربه­ لذت بخشی از خرید اینترنتی را به ارمغان می­ آورد.
  • ویژگی دیگر سایت ایگرد، پشتیبانی عالی آن است که در هر شرایطی متعهد به پاسخگویی و جلب رضایت مشتریانش است. علاوه بر پشتیبانی کامل تلفنی و تلگرامی، می‌توانید با پشتیبانان آنلاین ایگرد صحبت کنید و هر سوالی در مورد سفارشتان داشتید مطرح نمایید.
  • همچنین ایگرد تمامی سفارشات خود را به صورت پیش‌فرض گارانتی می‌کند و برای این امر هیچ هزینه‌ اضافه ای از مشتریان دریافت نمی­ کند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
ایگرد
سال تاسیس :
(2 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایگرد

ایگرد نام استارتاپی است که در سال 1396 فعالیت خود را با هدف تسهیل فرآیند...

نماتک
سال تاسیس : نامشخص
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

نماتک

نماتک رسانه تصویری مهارت و صنعت است. در این ویدیو به مصاحبه با یکی...

لوکسین تک
سال تاسیس : 1394
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

لوکسین تک

لوکسین تِک یک استارتاپ ایرانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بر...

هوم
سال تاسیس : 1396
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

هوم Hoom

استارتاپ هوم در زمینه اینترنت اشیا فعالیت می کند. این استارتاپ در زمینه درب...

(2 votes, average: 3٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments