بی واسطه

استارتاپ بی واسطه
مدیرعامل
آقای مالمیر
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
10 تا 50 نفر
جوایز

ندارد

بی واسطه یکی از استارت آپ های پر انگیزه ای بود که در خلال جشنواره وب و موبایل دهم میهمان غرفه وبسیما بود. اصلی ترین هدف اپلیکیشن بی واسطه کمک به اشخاصی ست که در هر زمینه ای ارائه خدمات می کنند. این اپلیکیشن بستری را فراهم کرده تا افراد در کوتاهترین زمان و بدون دغدغه مشتریان خود را پیدا کنند.

 

 

مصاحبه با بنیانگذار استارت آپ بی واسطه

در این مصاحبه مشخص شد که در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای نیازهای خدماتی ترتیب داده شده و امکان فروش وسائل در آن وجود ندارد. در بی واسطه بر عکس نرم افزارهای دیگری که با آن ها سرو کار داریم، شما نیاز خود را در آن ثبت می کنید. به عنوان مثال: به یک معلم خصوصی خبره احتیاج دارید و یا به یک وکیل با شرایط مد نظرتان نیازمند هستید. بعد از گذاشتن آگهی طبق شرایطی که دارید، نیازمندی شما ثبت شده و به شما قیمت های مختلف پیشنهاد خواهد شد. در نهایت فضایی کاملا رقابتی را رقم خواهد زد که در صورتی که اطلاعات ارائه دهنده خدمات کامل و بی نقص باشد، مسلمأ نفع بیشتری برای آن شخص خواهد داشت.

آقای مهندس مالمیر اظهار کردند این استارت آپ که تا به امروز یک سال از فعالیتش گذشته، کاربران زیادی را از جای جای کشور به خود جذب کرده است. در حال حاضر نرم افزار دیگری که عینأ کار بی واسطه را انجام دهد وجود ندارد و به عبارتی بی رقیب بوده است، اما تا حدودی می توان دیوار و شیپور را رقبای این استارت آپ دانست. دراصل کارایی همه با هم یکی است، با این تفاوت که بی واسطه عملکردی معکوس از رقبای خود دارد. در دیوار و شیپور افراد با شماره تماسی که قرار می دهند با یکدیگر در ارتباط می باشند. اما در بی واسطه پشتیبانی قوی تری وجود دارد و سعی شده تا امنیت اطلاعات کاربران با حذف درج شماره تماس آنها به نحوی افزایش پیدا کند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1396
(4 votes, average: 4٫00 out of 5)

استادکار

استادکار پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات و مردم است. استادکار استارتاپی تازه...

سال تاسیس : 1393
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

(2 votes, average: 4٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments