ریتین

ریتین
مدیرعامل
رامین رضازاده
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

ندارد

از الکامپ تا جشنواره وب و موبایل ایران، گفتگو با ریتین!

ریتین بستری برای گفتگو با مشتریان و انجام پشتیبانی آنلاین است که در طی ارائه خدمات، رفتار مشتریان را نیز گردآوری می کند. این سرویس آنلاین با خدمات متنوع خود به کسب و کارهای آنلاین در جهت ارائه پشتیبانی هر چه بهتر کمک می کند. خدمات ریتین در راستای یکدیگر تعریف شده اند و همگی در کنار هم به تیم فروش، بازاریابی و پشتیبانی آنلاین کمک می کنند تا به صورت هماهنگ و در قالب یک تیم بتوانند پاسخگوی مشتریان زیادی باشند و ارتباطات گسترده و مفیدی را برقرار نمایند.

 

 

در سرویس گفتگوی آنلاین با مشتریان، ریتین صحبت کردن با مشتریان را بسیار ساده کرده است و تمامی اطلاعات و رفتار مربوط به هر کاربر را به شما ارائه می دهد، در این سرویس با قرار دادن یک صندوق گروهی، پشتیبانی آنلاین با بازدهی بالا انجام می شود و اگر کسب و کاری بخواهد با سرویس پیام کوتاه مخاطبان خود را جذب کند ریتین این امکان را به او می دهد تا بر اساس رفتار مشتری و بازدیدکننده بتواند نتایج خوبی را کسب نماید.

خدمت دیگری که ریتین به مشتریان خود اعطا می کند مدیریت دانش است. در این پروسه پایگاهی قابل اطمینان در اختیار تیم فروش و پشتیبانی قرار می گیرد تا بتواند از پیچیدگی های ناشی از برخی قواننی موجود در شرکت ها بکاهد و منبعی مورد اطمینان برای پرسش و پاسخ های متداولی باشد که ممکن است کاربران متفاوتی نیاز به پاسخ آن داشته باشند. ریتین همچنین قابلیت نصب بر روی انواع سیستم های مدیریت محتوا را دارد و هر کسی به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی می تواند آن را بر روی سیستم خود نصب نماید. با استفاده از این سرویس ارتباط موثر و گفتگوی سریع و آسان با مشتریان به یکی از مزیت های رقابتی شما تبدیل می شود که به وسیله ی آن می توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید.

 

 

در مصاحبه با بنیانگذار ریتین چه گفتیم؟

در گفتگویی که با ریتین داشتیم بنیان گذار این استارت آپ در مورد تفاوت ریتین با دیگر پلتفرم های گفتگو و چت توضیح داد. طبق گفته ی ایشان ریتین باعث تبدیل سرنخ ها به مشتری می شود یعنی در حقیقت شما با اطلاعاتی که از مشتری خود نگه می دارید می توانید رفتار او را آنالیز کرده و با آگاهی بیشتری به پرسش های او پاسخ دهید، در این صورت با تاثیری که بر مخاطب می گذارید می توانید او را تبدیل به مشتری خود کنید.

در این مصاحبه مجله زرافه در مورد تغییراتی که از نمایشگاه الکامپ تا جشنواره برای این استارت آپ اتفاق افتاده بود سوال کرد و ریتین با خوشحالی اظهار کرد که بعد از الکامپ مشتری های بزرگتری به سیستم اعتماد کرده اند و در حال حاضر از آن استفاده می کنند. این شرکت پس از برگزاری نمایشگاه الکامپ پلتفرم چت آنلاین خود را با توجه به بازخورد مشتریان بزرگتر کرد و همین موضوع باعث شد تا بتواند اعتماد بیشتری را نسبت به کسب و کار خود جلب کند، ضمن اینکه این استارت آپ با اضافه کردن پایگاه دانش به سیستم خود توانسته از پیچیدگی های برخی کسب و کارها بکاهد و پاسخگویی را برای شرکت هایی که پرسش و پاسخ های متداولی در آنها وجود دارد آسان تر نماید؛ نکته ی جالب اینجاست که ریتین همچنین می تواند به شرکت هایی که از پایگاه دانش استفاده می کنند اعلام کند که کاربران در چه زمینه هایی به اطلاعات بیشتر نیاز دارند یا حتی چه کلمات و سوال هایی را در این پایگاه جستجو کرده اند اما پاسخ مناسبی دریافت نکرده اند، در این صورت هر شرکتی می تواند به مرور زمان پایگاه دانش خود را با توجه به نیاز مشتریان دائما بهبود بخشد تا نتایج بهتری را کسب نماید.

در انتها ریتین از چالش اسکیل ( بزرگ شدن شرکت و زیرساخت ها به طبع زیاد شدن مشتریان ) به عنوان بزرگترین چالشی که تا به حال با آن روبرو شده بودند یاد کرد و گفت با معماری مناسبی که برای زیرساخت های خود انتخاب کردند توانسته اند تا حدود زیادی در این زمینه موفق باشند. ریتین وجود رقیب را چالش متداول دیگری می دانست که از آن به عنوان یک فایده نام برد، طبق نظر بنیان گذار این استارت آپ، رقیبان می توانند دلیل خوبی برای پیشرفت یک مجموعه باشند. از جمله مزیت های رقابتی ریتین نسبت به سیستم های دیگر می توان به نصب آسان، دوره ی 14 روزه سرویس رایگان و امکان لغو سرویس در هر لحظه اشاره کرد.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

سال تاسیس : 1395
(2 votes, average: 3٫00 out of 5)

بولتن

سامانه هوشمند پایش و تحلیل اخبار

کاربین
سال تاسیس : 1396
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

استارتاپ کاربین

کاربین یه اپلیکیشن است که به شما اجازه می دهد از میان شرکت ها...

سال تاسیس : 1391
(1 votes, average: 4٫00 out of 5)

دفتر شما

استارتاپ دفتر شما یک استارتاپ خدماتی بر پایه B2B می باشد. این شرکت به...

(2 votes, average: 4٫50 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments