ماهی دریا

استارتاپ ماهی دریا
مدیرعامل
محمد امین صالحی - علی صالحی
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

برنده در جشنواره وب و موبایل 96 به انتخاب داوران در دسته فروشگاه های تخصصی

شرکت ایده پردازان جوان هرمزگان در سال 1395 اقدام به ایجاد استارتاپی به نام ماهی دریا کردند. ماهی دریا استارتاپی خلاقانه است که از رویداد جشنواره وب و موبایل توانست توجه ها را به سمت خود معطوف کند.

اگر بخواهیم توضیح دهیم که این مجموعه دقیقاً چکار می کند باید بگوییم که ماهی دریا فروشگاه اینترنتی برای خرید ماهی و میگوی تازه جنوب است. ماهی ها و میگوهایی که ماهی دریا برای شما فراهم می کند از دریای بندرعباس گرفته شده. شما می توانید به راحتی ماهی های تازه و صید روز این استارتاپ را خریداری کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید. این شرکت در استان هرمزگان و شهر بندرعباس مستفر است، اما خدمات آن ها به سراسر کشور ارائه می شود.
ماهی دریا با حذف انبار در پروسه ارسال سفارش به مشتریان توانسته ماهی تازه و روز را در اختیار مشتریان قرار دهد. آن ها ماهی مورد نظر شما را بعد از سفارش تهیه می کنند و به دست مشتریان می رسانند. به همین دلیل ماهی دریا کیفیت محصولات خود را تضمین کرده است.

هم اکنون حدود 5 نفر در این گروه فعال هستند. بنیانگذاران این مجموعه محمد امین صالحی (مدیر توسعه و بازاریابی) و علی صالحی (مسئول تأمین و توزیع) هستند.

اما در وبسایت این مجموعه فقط ماهی فروخته نمی شود بلکه اطلاعات خوبی هم در مورد انواع ماهی و نحوه و شرایط پخت آن ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

سال تاسیس : 1393
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده...

(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments