استارتاپ نستد

استارتاپ نستد
مدیرعامل
احسان نورالدین
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
10 تا 20 نفر
جوایز

ندارد

ارتباطات درون سازمانی یکی از مسئله هایی است که همیشه توجه ها به آن معطوف بوده است. امروزه ارتباطات سازمانی به سبک گذشته پیش نمی رود و برای برقراری ارتباط با افراد درون سازمان نیازی به ملاقات حضوری نیست. سال هاست که ایمیل ابزار مناسبی برای ایجاد این ارتباط مناسب بوده است. اما امروزه موسسان برند نستد عقیده دیگری دارند.

نستد پلتفرمی برای بهبود وضعیت ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و آسان سازی روند انجام آن است. گروه نرم افزاری روناک در سال 95 وارد بازار تولید نرم افزار شد و اولین محصول خود را با نام نستد عرضه کرد. این محصول به عنوان یک محصول دانش بنیان معرفی شده است.

هم اکنون جمع کارکنان این شرکت به حدود 15 نفر می رسد. محصول اصلی این شرکت برای ارائه به کسب و کارها و استارتاپ های دیگر و سازمان های بزرگ ارائه شده است. به حداقل رساندن مشکلات ارتباطی درون سازمانی از اهداف تولید نستد بوده و شعار آن نیز جایگذاری صحیح اطلاعات می باشد.

نستد معتقد است که امروزه امکانات پیام رسان ها و سرویس های ایمیل عمومی در حد نیازهای سازمانی بزرگ نیست. یکی از ضعف های این سرویس ها عدم امکان استفاده از پایگاه داده های ایمن و اختصاصی از سمت استفاده کننده می باشد. برخی سازمان ها به دلیل اهمیت اطلاعات خود نیازمند ذخیره سازی اطلاعات خود در سیستم های مورد اعتماد خود هستند و نمی توانند به ایمنی سرویس های عمومی اطمینان کافی را داشته باشند. از مهمترین اصولی که در ساخت این نرم افزار به آن توجه شده امکان برقراری ارتباط های درون سازمانی در قالب گروهی یا شخصی است. بنیان گذار این شرکت احسان نورالدین موسی می باشد که خود وظیفه طراحی و مسئولیت فنی شرکت را نیز برعهده گرفته است.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

سال تاسیس : 1393
(2 votes, average: 2٫50 out of 5)

اینستاچاپ

اینستاچاپ سرویس آنلاین چاپ تصاویر شبکه های اجتماعی است. استارتاپی جالب و با ایده...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments