هاب کار

استارتاپ هاب کار
مدیرعامل
هم بنیانگذاران
فعال در
تهران
تعداد پرسنل
20 تا 50 نفر
جوایز

ندارد

استارتاپ هاب کار چیست؟

استارتاپ هاب کار یک سرویس آنلاین و سیار کارواش است. هاب کار مجموعه ای از خوشفکری ها از جنبه های مختلف است. هابکار برای محیط زیست ارزش قائل است، به نیاز مخاطب برای نظافت خود توجه می کند و در عین حال خدمتی سریع و در محل به مخاطب ارائه می دهد تا در وقت مشتری صرفه جویی شود. هاب کار اولین سرویس آنلاین خدمات سیار کارواش بدون آب است. نیروهای این شرکت بعد از درخواست شما در محل حضور پیدا کرده و آماده ارائه خدمات صفر تا صد در زمینه خدمات کارواش می باشند. طبق آن چیزی که در وبسایت هاب کار دیدیم خدمات این شرکت تنوع بسیار زیادی داشته و به نظر می رسد که از کیفیت خوبی هم برخوردار باشند.

هابکار ادعا می کند که با وجود اینکه در حوزه خدمات تخصصی خودرو اولین نبوده، اما در این زمینه جزو یکی از بهترین ها است و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به کاربر ارائه می دهد. آن ها همچنین ادعا می کنند که مواد مورد استفاده در انجام خدمات تخصصی نظافتی-نگهداری خودرو در بهترین درجه کیفیت قرار دارند و این شرکت با کم کردن هزینه های خود از مواد بی کیفیت یا معمولی استفاده نمی کند.

هاب کار معتقد است استفاده از هابکار نه تنها به نفع مشتری بلکه به نفع محیط زیست نیز هست. سوختن کمتر سوخت خودرو برای رفت و آمد جهت دریافت خدمات کارواش، عدم مصرف آب از سمت هاب کار، آلودگی کمتر در هوا به دلیل رفت و آمد کمتر و عدم ایجاد ترافیک بیشتر است.

خدمات هاب کار در روز های تعطیل نیز ارائه می شود و پشتیبانی مجموعه نیز به صورت 24 ساعته فعال است. اما در حال حاضر خدمات این شرکت فقط در شهر تهران ارائه می شود. موسس هاب کار امیر مرتضایی فر نام دارد.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

DOYO

دویو (DOYO) اولین و جامع ترین سیستم آنلاین درخواست خدمات و نیروی متخصص در...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

سال تاسیس : 1394
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

بقچه

استارتاپ بقچه راهی جذاب تر و آسان تر برای خرید نان است. به تعبیر...

(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments