همپا

استارتاپ همپا
مدیرعامل
مصطفی قلی زاده
فعال در
تهران. قم. کاشان. اصفهان
تعداد پرسنل
1 تا 10 نفر
جوایز

ندارد

همپا استارتاپی کاربردی و جذاب برای کسانی است که دائم در حال سفر هستند. با استفاده از همپا می توانید مسیر مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک همسفر و همپا پیدا کنید. با استفاده از اپلیکیشن همپا می توانید از راننده های هم مسیر خود درخواست کنید که در ازای هزینه ای تا مقصد همسفرشان شوید. در واقع همپا سامانه ای برای سفر های بین شهری است که می توانید با استفاده از آن راحت تر و ارزان تر سفر کنید.

برای مثال اگر شما دانشجویی هستید که باید هفته ای دوبار به بین شهرها رفت و آمد داشته باشید با استفاده از این اپلیکیشن از یک فرد صاحب خودروی هم مسیر که به صورت تک سرنشین به آن شهر سفر می کند درخواست می کنید که در قبال دریافت هزینه ای شما (همراه) را تا شهر مورد نظر برساند. صاحب خودرو (همران) نیز صندلی خالی خود را به اشتراک می گذارد. در این صورت هم برای راننده در آمد کسب می شود و هم مسافر با بهترین هزینه و راحت تر سفر می کند. همپا مانند اسنپ و تپ سی که در زمینه سفرهای داخلی شهری به شهرت رسیده اند یک سرویس حمل و نقل محسوب نمی شود. همپا سرویسی است که به کاهش دادن هزینه های سفر همران (صاحب خودرو) و آسان سازی و کاهش هزینه های همسفر کمک می کند.

استارتاپ همپا در سال 1395 و توسط چند هم بنیان گذار تأسیس شد. محل استقرار این استارتاپ در تهران قرار دارد و هم اکنون حدود 5 الی 10 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند.

 

 

همپا در زمینه‌ی اشتراک‌گذاری خودرو در سفرهای بین شهری فعالیت می‌کند.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1395
(3 votes, average: 4٫67 out of 5)

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

دانرو

شرکت “پیک نرم افزار گستر محله” در سال 1393 و با نام تجاری “دانرو”...

(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments