اسنپ تریپ (پین تا پین)

استارتاپ اسنپ تریپ (پین تا پین سابق)
مدیرعامل
مهدی کجویان
فعال در
سراسر ایران
تعداد پرسنل
150 تا 200 نفر
جوایز

ندارد

اسنپ تریپ چیست؟

اسنپ تریپ یا همان پین تا پین سابق فعالیت خود را با حدود 20 عضو در سال 1394 آغاز کرد. این مجموعه در ابتدا یک مجموعه خصوصی بود که به فعالیت در زمینه ی رزرو اقامتگاه برای مسافرین می پرداخت. بعد از گذشت مدت کمی از فعالیت این استارتاپ، گروه اینترنتی ایران پین تا پین (اسنپ تریپ امروزی) را به عنوان یکی از زیر مجموعه های خود پذیرفت. گروه اینترنتی ایران پیش از این سرمایه گذار کسب و کارهای بزرگی همچون بامیلو و اسنپ نیز بود. بعد از پیوستن پین تا پین به این گروه بزرگ این شرکت به خدمات رزرو هتل در سراسر شهرهای ایران می پرداخت.

با گذشت دو سال از فعالیت پین تا پین و در پی پیشرفت های بزرگ این شرکت در گروه اینترنتی ایران، در سال 96 پین تا پین خدمت خرید آنلاین بلیط هواپیما را هم به خدمات خود اضافه کرد. با بزرگ شدن این مجموعه در سال 96 نام این مجموعه به اسنپ تریپ تغییر پیدا کرد. در حال حاضر بیش از 150 نفر در مجموعه اسنپ تریپ مشغول به کار هستند.

این شرکت اکنون فعالیت خود را به تمام مراحل سفر گسترش داده است. رزرو هتل، خرید آنلاین بلیط هواپیما برای سفر های داخلی و خارجی، معرفی مکان های دیدنی، خدمات سفرهای کاری به سازمان ها و شرکت ها چند مورد از خدمات اسنپ تریپ هستند. هدفی که اسنپ برای خود تغیین کرده است تبدیل شدن به بزرگترین و به روز ترین مرجع گردشگری در ایران است. لوگوی اسنپ تریپ اکنون نماد چشمی باز برای انتخابی بهتر، یک قطب نما و راهنمای سفر و دو پین است که یادآور مفهوم پین تا پین و اشاره به مبدا و مقصد سفر است. احتمالاً دلیل استفاده از نام اسنپ در بیشتر سرویس های این مجموعه نیز نشان دادن قدرت این مجموعه در ارائه خدمات گردشگری و حمل و نقل است.

استارتاپ مشابه

Simmilar Startup
سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 3٫00 out of 5)

ایوند

ایوند (Evand) سامانه آنلاین برگزاری رویدادها و شرکت در رویداد هاست. برگزار کنندگان رویداد...

سال تاسیس : 1396
(3 votes, average: 4٫33 out of 5)

بیدوک

استارتاپ بیدوک یک سیستم یکپارچه و متشکل از هر آن چیزی است که در...

سال تاسیس : 1393
(1 votes, average: 2٫00 out of 5)

دانرو

شرکت “پیک نرم افزار گستر محله” در سال 1393 و با نام تجاری “دانرو”...

چگوارا
سال تاسیس : 1395
(5 votes, average: 3٫80 out of 5)

چه گوارا

کار این مجموعه در سال 1395 و از شتاب دهنده آواتک آغاز شد. استارت...

(3 votes, average: 5٫00 out of 5)

نظرات کاربران

User Comments